تعبیر خواب

تعبیر خواب ایران حافظ

تعبیر خواب

تعبیر خواب

با استفاده از واژگان زیر می توانید خواب خود را ، خودتان تعبیر کنید.

الف ب پ ت ث ج چ ح
خ د ذ ر ز ژ س ش
ص ض ط ظ ع غ ف ق
ك گ ل م ن و ه ی
آ

هنوز دانشمندان دلیل اصلی دیدن اتفاقاتی در حالت خواب را کشف نکردند اما همه اتفاق نظر دارند که دیدن تصاویری در عالم خواب وجود دارد و بعضی از آنها نیز دارای تعابیری است.

اگر شما در خواب چیزی می بینید ، الزاما نباید همان اتفاق در واقعیت بیفتد ، بسیاری از خواب ها و عواملی که در خواب میبینیم تعبیر دیگری دارند ، همانطور که در خواب فرمانروای مصر ، دیدن هفت گاو لاغر که هفت گاو چاق را خوردند را حضرت یوسف علیه السلام ، اینطور تعبیر (تعویل) کردند که هفت سال فراوانی و بعد از آن هفت سال خشکسالی خواهد آمد.

تعبیر خواب آنلاین

ما در این وب سایت از از بیانات معبران مختلف و البته کتب های ایشان بهره گرفتیم که بتوانیم خواب شما را با جامع ترین تعبیر خدمتتان ارائه کنیم.

تعبیر خواب واقعیت دارد ؟

قطعا تعبیر خواب وجود دارد که قرآن و احادیث پیامبران درباره ی آن صحبت کردند ، ممکن است برخی از خواب ها تعبیر نداشته باشند، همانطور که در قرآن آمده است ، عزیز مصر خوابی دید (که در بالا بخشی از آن ارائه شده است) که از همه ی معبران خواست که آن را تعبیر کنند اما همه ی آنها از تعبیر خواب عزیز مصر عاجز شدند و نتوانستند ، ذر نهایت حضرت یوسف علیه السلام خواب عزیز مصر را تعبیر نموده و در آینده نیز همان اتفاق افتاد.

همانطور که عرض کردیم ، تعبیر خواب کار هر کسی نیست ، ما هم از کتب مختلف عزیزانی که اقدام به تعبیر خواب نمودند نظیر ابن سیرین و دیگر عزیزان بهرمند شدیم.

تعبیر خواب

در جایی آمده است که خانمی به خدمت ابن سیرین رسیده است و به ایشان می گوید که خوابی دیده است ، در عالم خواب تخم مرغ هایی را در زیر چوب قرار می داده است و از زیر چوب ، جوجه بیرون می آمده ! ابن سیرین به ایشان می گوید که وای بر تو ای زن ، تعبیر خواب تو این است که زنان و مردان زنا کار را به هم میرسانی ، استغفار کن و از خدا بترس

لازم به ذکر است که همه ی خواب ها تعبیر ندارند ، مثلا خواب هایی که بر اثر بیماری ، ترس ، گرفتاری و مشکلات روزانه باشد دارای تعبیر خاصی نیستند و همینطور بسیاری از خوابها مربوط به اموری است که افراد در آن روز یا روزهای گذشته به آن پرداختند و یا بعضی خواب ها آشفته هستند و تعبیر خواب ندارند.

تعبیر خواب ایران حافظ

جدول تعبیر خواب بر اساس ساعت

همانطور که جدول زیر مشخص است ، خواب دیدن در ساعت های مختلف ، زمان های متفاوتی تعبیر می شود ، ممکن است یک خواب در همان روز تعبیر شود و باتوجه به ساعتی که خواب دیدید ، ممکن است خواب فاقد تعبیر باشد و یا در بعضی موارد تعبیر خواب تا یک سال یا بیشتر نیز زمان نیاز داشته باشد، لذا جدول دقیق آن را آماده کردیم که میتوانید ملاحظه بفرمایید.

ساعت 6 الی 10 شب دیدن خواب در این ساعت تعبیر ندارد
ساعت 10 شب الی 2 صبح بین یک سال الی 50 سال تعبیر می شود
ساعت 2 صبح الی 5 صبح از پانزده روز تا دو ماه تعبیر می شود
ساعت 5 صبح الی سپیده دم از یک هفته تا یک ماه تعبیر می شود
سپیده دم الی طلوع کامل از یک روز تا یک هفته تعبیر می شود
ساعت 6 صبح در زمان طلوع خورشید خواب دیدن ، همان روز تعبیر می شود
ساعت 10 صبح الی 15 از یک روز تا دو روز تعبیر می شود

تعبیر خواب آنلاین

جدول تعبیر خواب بر اساس روزهای ماه شمسی

به روایت از جناب سلمان فارسی

باتوجه به اینکه در چه روز شمسی ، خواب دیده اید ، می توان زمان تعبیر آن را پیشبینی کرد ، آیا تعبیر خواب همان روز ظاهر می شود یا اینکه به چند روز یا چند هفته بعد موکول می شود. این جدول بر اساس روایت سلمان فارسی آماده شده است که می توانید استفاده نمایید.

روز ششم ماه تعبیر خواب بعد از یک الی دو روز انجام می شود
روز نهم ماه همان روز تعبیر خواب ظاهر می شود
روز یازدهم ماه بعد از بیست روز تعبیر خواب نمایان خواهد شد
روز سیزدهم ماه بعد از نه روز خواب تعبیر می شود
روز چهاردهم ماه بعد از بیست و شش روز تعبیر خواب انجام می گردد
روز پانزدهم ماه بعد از گذشت سه روز خواب تعبیر می شود
روز 28 الی 30 ماه تعبیر خواب در همان روز پیدا می شود

تعبیر خواب آنلاین

خواب های خوب و خواب های بد در ماه های قمری چگونه است ؟

در ماه ربيع الاول شادی و خیر و برکت در تعبیر خواب های بسیار است.

در ماه ربيع الثانی خواب های خوب دیر تعبیر می شوند اما خواب های بد ، خیلی زود تعبیر خود را نشان می دهند.

در روایات داریم که در ماه جمادي الاول خرید و فروش نکنید بهتر است.

در ماه جمادي دوم خواب های خوش بسیار دیر تعبیر می شوند.

در روایت داریم که در ماه رجب خواب های بد را نیز به نیکی تعبیر کنید و گشایش درهای خیر است و جز خیر برکت چیزی نیست.

در ماه شعبان نیز رویاهای متفاوتی وجود دارد که از آن خیر بسیاری خبر می دهد و خواب بد در این ماه تعبیر نمی شود.

در ماه مبارک رمضان درهای هرزگی و بدی بسته است ، در این ماه خواب های خوب و خوش بسیار زود تعبیر می شوند و تعبیر خواب بد وجود ندارد و اتفاق نمی افتد.

در ماه شوال خواب های غم انگیز و بد بسیار زود تعبیر می شوند ، مراقب باشید و در این ماه بسیار صدقه بدهید.

بزرگان تعبیر خواب درباره ی دیدن خواب در ماه ذيقعده فرمودند که فقط خواب سفر کردن را ، سفر نکنید و توضیح دیگری برای این ماه ارائه ندادند.

در ماه ذيحجه ، خواب سفر کردن را سفر کنید و پیگیر کارها باشید ، این ماه ، ماه مبارکی می باشد.

کد تعبیر خواب برای سایت و وبلاگ

ایران حافظ درحال تهیه کد مخصوصی است که بتوانید تعبیر خواب آنلاین را در وب سایت یا وبلاگ خود به صورت افزونه ی وردپرسی یا کد جاوااسکریپت یا پی اچ پی داشته باشید و مستقیم تعبیر خواب را شما نمایش بدهید.

به زودی کد تعبیر خواب ایران حافظ در همین بخش ارائه خواهد شد یا برای استفاده از تصاویر و گرافیک بهتر ، یک صفحه ی جداگانه برای آن در نظر خواهیم گرفت.


حمایت از ایران حافظ

linkedin google plus facebook twitter

اکثر کلید واژه هایی که برای رسیدن به تعبیر خواب مجموعه ی ایران حافظ استفاده می شود اینها هستند : تعبیر خواب - تعبیر خواب ابن سیرین - تعبیر خواب آنلاین - تعبیر خواب اصلی - تعبیر خواب امام صادق (ع) - تعبیر خواب حضرت یوسف - تعبیر خواب حضرت یوسف علیه السلام - تعبیر خواب اصلی - تعبیر خواب درست - سایت تعبیر خواب - تعبیر خواب واقعی - تعبیر خواب ایران حافظ و غیره ، اینکه شما توانستید مستقیم از گوگل یا دیگر موتورهای جستجوی وارد این بخش شوید باعث افتخار است و نشان می دهد که در صفحات خوبی قرار گرفتیم اما علاقه ی ما بر این است که شما سایت ایران حافظ را به نشانی IranHafez.Com بشناسید و نه از طریق موتورهای جستجوی ، بلکه خودتان به سایت وارد شده و به بخش تعبیر خواب ایران حافظ یا دیگر بخش هایی که ما با زحمت زیادی برنامه نویسی و آماده سازی انجام دادیم سر بزنید و استفاده نمایید. در این صورت مشخصا ما در ذهن و قلب شما جای گرفتیم و هرچه که سایت ما به صورت مستقیم باز میشود ، قوت قلب و اعتماد به نفس بیشتری کسب کرده و سعی در ارائه هرچه بهتر خدمات خود داریم ، امیدواریم حداقل شما یک نفر از این به بعد به صورت مستقیم وارد ایران حافظ شوید ، آدرس اینترنتی ایران حافظ طوری است که امکان اشتباه در آن وجود ندارد و فقط به این صورت ( IranHafez.com ) قابل درج است. لطفا ما را به دوستان خود معرفی کنید و در صفحات اجتماعی به اشتراک بگذارید. از شما ممنونیم که ایران حافظی شدید.

تبلیغات متنی : - رپورتاژ
Copyright © 2011 - 2024 | All Rights Reserved | نقشه سایت | تبلیغات