فال حافظ

فال حافظ ناطق ایران حافظ

فال حافظ

فال حافظ آنلاین

کادر بالا

ایران حافظ ، ارائه دهنده کامل ترین فال حافظ آنلاین می باشد.

در خصوص کامل بودن فال حافظ این سایت باید خدمتتان عرض کنیم که تمامی اشعار کتاب فال حافظ که بیش از 450 صفحه بودند در مرحله اول تایپ شد و اشعار به صورت منظم فایل بندی گردید.

ایران حافظ ، ارائه دهنده کامل ترین فال حافظ آنلاین می باشد.


آرامش خود را حفظ کرده و چند نفس عمیق بکشید.

گرفتن فال از دیوان حافظ معمولا شرایط خاصی دارد، مثلا در مواقعی که افراد ، دور هم هستند به گرفتن فال حافظ می پردازند ، به خصوص در شب یلدا که جزو رسوم ایرانیان اصیل از قدیم تا کنون بوده است.

قرائت اشعار حافظ کار هر کسی نیست ، معمولا یک ریش سفید مجلس که از علم و آگاهی بالایی برخوردار است اینکار را انجام می دهد اما در ایران حافظ به دلیل اینکه تمامی اشعار به صورت صوتی نیز خوانده می شود ، زحمتی برای عزیزان ندارد که البته اگر شخصی که از صدای خوبی برخوردار است در مجلس حضور دارد می توانید فال حافظ صورتی را متوقف کرده و از ایشان برای قرائت فال حافظ دعوت به عمل آورید.

گرفتن بیش از سه فال حافظ برای یک نفر به صورت پشت سر هم ، بی احترامی به حافظ قلمداد می گردد.

در ایران حافظ برای گرفتن فال خود ، ابتدا نیت کرده و روی کتاب زیر کلیک کنید.

شخص نیت کننده برای تفعل به دیوان حافظ ، حافظ را به عزیزان وی قسم می دهد که خداوند و معشوقه ی حافظ یا همان شاخ نباتش می باشد ، بدین صورت که ابتدا

یک صلوات بر محمد و آل محمد فرستاده یا فاتحه ای برای حافظ قرائت بفرمایید و نیت کنید.

ای حافظ شیرازی ، تو را قسم می دهم به خداوند متعال و به همان شاخ نباتت که در شعرهایت نیز سرودی ، که هرچه مصلحت می بینی را برایم آشکار کرده و آرزوی مرا برآورده سازی.

تشخیص و پذیرش خوب یا بد نتیجه ی فال ، بستگی به وضعیت روحی و فکر و عاطفی و باور صاحب فال دارد،

در هر حال در هر غزل از اشعار فال شما ، بیتی وجود دارد که صاحب فال ، آن را متناسب با نیت و آرزوی خود خواهد یافت و همان را به عنوان پاسخ فال می پذیرد و به آرامش خاطر دست خواهد یافت.

برای گرفتن فال حافظ ، روی کتاب زیر کلیک کنید.

برگرفته از کتاب اصلی فال حافظ

امیدواریم از فال حافظ وب سایت ایران حافظ لذت ببرید.

آیا میدانید چرا فال حافظ سایت ایران حافظ با همه جا متفاوت است.

پیشنهاد می کنیم ابتدا صدای بلندگوی سیستم خود را کمی افزایش دهید چون این فال حافظ ، یک فال حافظ ناطق و صوتی است.

فال حافظ سایت ایران حافظ ، شعر را برایتان میخواند و تعبیر فال حافظ شما را نیز به شما نشان می دهد.

علاوه بر این ، امکان دریافت کد فال حافظ برای وبلاگ یا وب سایتتان نیز فراهم است و شما می توانید کد فال حافظ را با طرح مورد نظر خودتان در سایت یا وبلاگ خود داشته باشید.

در هنگام گرفتن فال حافظ ، دقیقا صفحه ای که فال حافظ شما نمایش داده شده را نیز می توانید ببینید و اگر کتاب فال حافظ در منزل دارید ، مطابقت بدهید ، خواهید دید که ایران حافظ از تمامی صفحات کتاب اصلی فال حافظ برای ارائه سیستم فال حافظ استفاده نموده است.

چنانچه علاقه مند بودید می توانید زندگینامه حافظ را نیز مطالعه کنید و از اسرار زندگی این شاعر بزرگ ایرانی آگاه شوید.

این سایت علاوه بر فال حافظ ، بخش های گوناگونی همچون فال عطسه ، فال تاروت و فال روزانه و همچنین بخش های دیگری دارد که می توانید از آنها نیز به صورت رایگان استفاده نمایید .

کادر پایین

فال حافظ

اکثر عزیزانی که از گوگل به صورت مستقیم وارد این صفحه شدند ، چنین کلماتی را جستجو کردند : فال حافظ - فال حافظ اینترنتی - فال حافظ ناطق - فال حافظ ایران حافظ - فال حافظ آنلاین - فال حافظ واقعی - فال حافظ صوتی - فال حافظ با صدای و از این قبیل کلمات مرتبط با فالنامه حضرت حافظ ، این موضوع نشان می دهد که این عزیزان برای اولین بار است که فال حافظ وب سایت ایران حافظ را مورد استفاده قرار می دهند. اما عزیزانی که نام ایران حافظ را میشناسند و قبلا از فال های اینترنتی ایران حافظ بهرمند شدند ، تنها کلمه ی ایران حافظ را در گوگل سرچ می کنند و سپس خودشان وارد بخش های مورد علاقه سایت نظیر همین فال حافظ آنلاین می شوند. ما دوست داریم به طوری قوی باشیم که نام سایت ایران حافظ در ذهن شما ماندگار شود و هنگامی که قصد گرفتن فال حافظ یا تاروت و غیره را دارید ، مستقیم وارد سایت ایران حافظ شده و از خدمات پر زحمت سایت به صورت رایگان استفاده نمایید.