تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا

الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش
ص ض ط ظ ع غ ف ق ك گ ل م ن و ه ی
آ

تعبیر خواب بادکنک بالن

 

تعبیر خواب بادکنک یا بالن از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی

اگر فرد در خواب بادکنکی بزرگ ببیند و در حقیقت بالنی را ببیند تعبیر بر ان است که فرد کاری بزرگ را در پیش دارد که در خودش توانایی انجام آن کار را ندارد. اگر فرد در خواب ببیند که به او بالنی را می دهند تعبیر بر آن است که متناسب با بزرگی آن بالن به او کاری را خواهند سپرد که آن کار فرد را در خود غرق و محو می کند. اگر بالن فرد را از زمین بلند کرده و به بالا ببرد تعبیر بر آن است که فرد در حال دور شدن از وقایع اصلی زندگی می باشد و آن فرد تکیه گاهی را در زندگی از دست خواهد داد. اگر فرد در داخل سبد بالن سرپا ایستاده باشد تعبیر بر آن است که عشقی برای او به وجود می آید که بسیار هیجان انگیز و جذاب است.
اگر خانم جوانی در خواب ببیند که با بالن در حال پرواز است تعبیر بر آن است که با فردی ازدواج خواهد کرد که در شهری دیگر اقامت دارد. اگر فرد در خواب ببیند که با بالن پرواز می کند و به طور عمودی بالا می رود تا جایی که زمین زیر پایش محو شود و همچنان به بالا رفتن ادامه دهد تعبیر خوبی را نخواهد داشت.
اگر فرد در خواب ببیند سوار بر بالن می باشد اما به ناگاه بالن می ترکد در این حالت هم تعبیر نیکویی ندارد و پیشنهاد می شود که تا مدتی از برخوردهای تند و خشن دوری کند و مراقب خود نیز باشد. اگر فرد در خواب بادکنک کوچکی را ببیند که می ترکد تعبیر بر آن است که آن فرد یکی از انگیزه های احساسی اش را از دست خواهد داد. اما برای خانم ها و آقایان جواب چنین خوابی تعبیر بر نافرجام بودن و بی ثمری اولین عشق می باشد.
اگر فرد در خواب بالنی را ببیند که در پرواز می باشد و مردم به تماشای بالن ایستاده باشند تعبیر بر آن است که یک نشاط همراه با امید عمومی به وقوع خواهد پیوست.
به طور کلی دیدن بالن و بادکنک در خواب تعبیر بدی را نخواهد داشت.


حمایت از ایران حافظ

linkedin google plus facebook twitter
ادامه متن

نظراتبدون نظر »

نظري وجود ندارد.

ثبت يک نظر

کانال تلگرام
بخاری برقی
Copyright © 2011 - 2019 | All Rights Reserved | نقشه سایت